Menu

Dołącz do nas

Macie Państwo możliwość stać się członkiem Europejskiej sieci serwisów samochodowych, a tym samym zapewnić swoim klientom wysoki standard świadczonych usług. Ta perspektywa to bardzo ciekawa szansa dla polskiego warsztatu.
Żeby z takiej szansy skorzystać, nie musisz mieć na "dzień dobry" wielkich pieniędzy, powinieneś mieć za to inne atuty, jak dostrzeganie wymagań rynku, otwarcie na nowe możliwości współpracy, gotowość wprowadzenia innowacji i zmian.
Jednym z wniosków wynikających z analizy funkcjonowania indywidualnych warsztatów samochodowych jest fakt, że spora ich część nie jest obecnie w wystarczającym stopniu przygotowana do konkurowania na zmierzającym w kierunku globalizacji rynku. Szansę nie tylko przetrwania, ale i rozwoju daje program EUROWARSZTAT oparty na opracowanej we Francji przez Groupauto International.

Strategia programu EUROWARSZTAT zakłada umacnianie współpracy pomiędzy:

Zadaniem koordynatorów jest utrzymywanie stałego kontaktu z EUROWARSZTATAMI, zbieranie sugestii o ich wszelkich oczekiwaniach, nowościach itp.
Dostawcy to międzynarodowe koncerny rekomendowane przez Groupauto Polska do udziału w programie. Dzięki zawartym specjalnym porozumieniom na poziomie europejskim, EUROWARSZTATY poprzez Dystrybutorów mają dostęp do wysokiej jakości produktów oraz korzystnych cen zakupu.
Jeżeli cenisz sobie niezależność i szukasz partnerskiej współpracy z dostawcą - trafiłeś pod właściwy adres. Zapoznaj się z warunkami przystąpienia do programu EUROWARSZTAT.

Osoby zainteresowane bardziej szczegółowymi informacjami na temat sieci Eurowarsztat
prosimy o bezpośredni kontakt z Koordynatorem Krajowym:
tel: (022) 292 83 80,
e-mail:
eurowarsztat@eurowarsztat.pl